Шановні аграрії Томашівської ОТГ! 16 вересня стартує активна фаза другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру на території Київської області

  • 296

 

 

Шановні аграрії Томашівської ОТГ!

16 вересня стартує активна фаза другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру

на території Київської області

 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР).

За результатами відкритого конкурсу у лютому 2020р. Томашівська об’єднана територіальна громада, одна з двох громад Київської області, була відібрана для участі у другому етапі пілотного впровадження Державного аграрного реєстру. На період пілоту працівники Томашівської ОТГ стануть операторами ДАР і консультуватимуть аграріїв з питань роботи реєстру, та допомагатимуть їм створювати особисті електронні кабінети в системі ДАР. Особлива увага під час пілотного впровадження приділятиметься процесу опрацювання заявок на виправлення помилок щодо земельних ділянок у Державному земельному кадастрі. Участь у другому пілотному впровадженні ДАР дозволить власникам земельних ділянок перевірити коректність даних на землю, виявити помилки в реєстрах і подати заявки на їх виправлення, а також перевірити відповідність даних про майнові права на землю.

ДАР – це автоматизована електронна система, доступна для усіх виробників сільськогосподарської продукції незалежно від форми господарювання. У майбутньому зареєстровані користувачі ДАР отримають можливість подавати онлайн заявки на участь в державних і регіональних програмах державної підтримки сільського господарства, що дозволить Уряду більш ефективно планувати та спрямовувати програми підтримки сільгоспвировиробників.

Реєстрація та користування Державним аграрним реєстром - безкоштовні. Верифікація агровиробника в Державному аграрному реєстрі відбувається за допомогою BankID або кваліфікованого електронного підпису (КЕП). У разі відсутності КЕП його можна зробити самостійно або це допоможе зробити оператор під час реєстрації (у випадку наявності рахунку в ПриватБанк), для цього необхідно також взяти з собою флешку. Для реєстрації за допомогою BankID потрібно мати картку одного з банків, підключених до системи BankID НБУ.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна за посиланням: www.ar.gov.ua

Покрокова інструкція для реєстрації доступна у відео: https://www.ar.gov.ua/using

Оператори ДАР у Томашівській ОТГ: Тел.(04565)45634

Остапчук Анна Сергіївна,       електронна адреса: [email protected]

Хоменко Алла Валентинівна