ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ ОРГАНУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

  • 389

ТОМАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС На заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування: начальника фінансового відділу, начальника організаційного відділу, головного спеціаліста (юристконсульта), головного спеціаліста (проєктного менеджера), начальника відділу освіти, головного спеціаліста відділу освіти, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного спеціаліста відділу соціального захисту, головного спеціаліста відділу соціального захисту (у справах сім’ї та молоді).

Вимоги до кандидатів: Громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- Заяву по участь у конкурсі, в якій зазначається, що заявник ознайомлений зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- Автобіографію або резюме;

- Дві фотокартки (розмір 4х6);

- Копія документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- Копію паспорта і реєстраційної картки платника податів;

- Копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

- Копія трудової книжки;

Документи приймаються упродовж 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 08510, вул. 30-річчя Перемоги, 9, с.Томашівка, Фастівський р-н, Київська обл..

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Томашівської сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.

ід громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Телефон для довідок: (04565) 45-6-34