УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

  • 240

ТОМАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС!

На заміщення вакантної посади посадової особи головного спеціаліста відділу організаційної роботи та документообігу (юристконсульта).

Вимоги до кандидата: громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- Заяву по участь у конкурсі, в якій зазначається, що заявник ознайомлений зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- Декларацію кандидата на посаду;

- Автобіографію або резюме;

- Дві фотокартки (розмір 4х6);

- Копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- Копію паспорта і реєстраційної картки платника податів;

- Копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

- Копію трудової книжки;

Документи приймаються упродовж 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 08510, вул. 30-річчя Перемоги, 9, с.Томашівка, Фастівський р-н, Київська обл..

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Томашівської сільської ради, відповідальним за кадрову роботу. Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Телефон для довідок: (04565) 45-6-34