УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

  • 223

ТОМАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС!

На заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування: адміністратора.

Вимоги до кандидата: Громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або бакалавра; стаж роботи не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами. Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається, що заявник ознайомлений зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- Автобіографію або резюме;

- Дві фотокартки (розмір 4х6);

- Копія документів про освіту, підвищення кваліфікації (при наявності);

- Копію паспорта і реєстраційної картки платника податків;

- Копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

- Копія трудової книжки;

- Копія декларації про майновий стан (як кандидат на посаду) поданої до НАЗК.

Документи приймаються упродовж 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 08510, вул. 30-річчя Перемоги, 9, с.Томашівка, Фастівський р-н, Київська обл..

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Томашівської сільської ради. Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Телефон для довідок: (096) 314-31-19