УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

  • 155

ТОМАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста служби у справах сім’ї та молоді

Томашівської сільської ради

Вимоги до кандидата: Громадянство України; повна, неповна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра; стаж роботи не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається, що заявник ознайомлений зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- Автобіографію або резюме; - Дві фотокартки (розмір 4х6);

- Копія документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- Копію паспорта і реєстраційної картки платника податів;

- Копія військового квитка (для військовозобов’язаних);

- Копія трудової книжки;

- Копію декларації про майновий стан (кандидата на посаду).

Документи приймаються упродовж 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 08510, вул. 30-річчя Перемоги, 9, с.Томашівка, Фастівський р-н, Київська обл..

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Томашівської сільської ради. Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Телефон для довідок: (096) 314-31-19