Запрошуємо на заняття до студії "Весела палітра"

Запрошуємо на заняття до студії "Весела палітра"

  • Переглядів: 496

Друзі, фахівці у сфері культури у с. Томашівка розпочали роботу в художній студії "Весела палітра".Вчора з дітками малювали морський пейзаж з дельфінами. Всіх охоче запрошуємо до нас на навчання! Заняття проходять в будинку культури с.Томашівка в бібліотеці (2 поверх). Паралельно з малюваннням дітки читають цікаві літературні твори. Чекаємо всіх бажаючих! Звертайтесь за телефоном  096 539 90 76.

Дозвілля для наших діток

Дозвілля для наших діток

  • Переглядів: 452

Юний друже! Якщо тебе переповнює бажання поринути у світ мистецтва та заявити про себе на увесь світ, як про яскраву особистість, і ти у пошуку шляхів до реалізаціїї цих прагнень - ТОБІ ДО НАС! Томашівський будинок культури оголошує набір на гуртки: -театральний гурток; вівторок на 12:00  -танцювальний гурток; середа 12:00 -вокальний гурток; четвер 12:00 Матусі та татусі, бабусі та дідусі, хрещені батьки та всі-всі родичі, зверніть увагу: навчання в гуртках безкоштовне! А дозвілля та позакласний час дітей сповнений добрими, корисними справами, знаннями, радістю, подорожами, конкурсами, знайомствами з новими друзями. Запис на гурток 0981183382  

Веселе дозвілля у нашій громаді

Веселе дозвілля у нашій громаді

  • Переглядів: 375

Минулої суботи, 17 липня 2021 року, до нашої громади завітав невеликий виїзний цирк. За ініціативи голови громади та по домовленості з організатором цирку замість орендної плати за приміщення будинків культури на циркову виставу безкоштовно пропустили діток з сімей, що потрапили у складні життєві обставини, батьки яких не в змозі проплатити вартість вистави. Загалом циркову виставу безкоштовно подивилися 11 діток нашої громади. А усіх маленьких відвідувачів 3-х проведених вистав (у Вільному, Томашівці та Великих Гуляках) було близько 100. Із задоволенням запрошуємо до нашої громади й інші творчі колективи для організації дозвілля наших жителів!  

Сценарії

Сценарії

  • Переглядів: 2686

Сценарій відкриття меморіальної дошки на честь Герою АТО Анатолію Сніжку