Томашівська сільська ТВК - ІНФОРМУЄ!

  • 442

Томашівська сільська ТВК ІНФОРМУЄ!

Кандидатами на посаду Томашівського сільського голови Фастівського району Київської області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року зареєстровані наступні громадяни України:

1. Пашун Олена Василівна (1971 р.н., освіта вища, діючий Томашівський сільський голова, суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

2. Пузенко Володимир Гаврилович (1965 р.н., освіта середня, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

3. Соловйов Володимир Степанович (1957 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

Кандидатами в депутати Томашівської сільської ради Фастівського району Київської області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року зареєстровані наступні громадяни України:

ОКРУГ № 1 (села Василівка, Великі Гуляки, Федорівка):

1. Кухар Тетяна Миколаївна (1989 р.н., освіта професійно-технічна, директор Великогуляківського будинку культури, Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

2. Лепський Віктор Петрович (1964 р.н., освіта середня, водій міжнародних перевезень ТОВ ЛК «Пегас», суб’єкт висування - самовисування);

3. Прокопенко Олександр Олександрович (1979 р.н., освіта середня – спеціальна, слюсар-ремонтник КЛМ «Хорс», суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

4. Шкуренко Руслана Вікторівна (1973 р.н., освіта середня, начальник поштового відділення с.В.Гуляки, суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

ОКРУГ № 2 (села Вільшанська Нива, Деминівка, Дідівщина):

1. Кириленко Лілія Василівна (1968 р.н., освіта середня спеціальна, двірник КП «Злагода», суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

2. Подгорнов Вадим Володимирович (1981 р.н., освіта неповна вища, виконавчий директор МПП»Енергія», суб’єкт висування - Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

3. Рак Денис Петрович (1980 р.н., освіта середня, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

4. Стефурак Василь Васильович (1974 р.н., неповна вища, механік контрольно-технічного пункту Державне підприємство «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр», суб’єкт висування - Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

5. Трикоз Сергій Святославович (1975 р.н., освіта середня, механік контрольно-технічного пункту ТОВ «Промоушн-Аутсорсинг», суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

6. Федорченко Віктор Станіславович (1978 р.н., освіта середня, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

7. Чалий Руслан Васильович (1978 р.н., освіта середня, слюсар МПП «Енергія», суб’єкт висування - самовисування).

ОКРУГ № 3 (села Дорогинка, Кощіївка);

1. Білий Сергій Володимирович (1960 р.н., освіта вища, приватний підприємець, суб’єкт висування - Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

2. Булах Юлія Володимирівна (1998 р.н., освіта вища, педагог-організатор Дорогинського ЗЗСО І-ІІІ ст., суб’єкт висування - самовисування);

3. Войтенко Вадим Іванович (1979 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

4. Гонтар Юрій Васильович (1982 р.н., освіта середня, приватний підприємець, суб’єкт висування - самовисування);

5. Даниленко Михайло Олексійович (1970 р.н., освіта професійно-технічна, директор ПТ «Данко», суб’єкт висування – самовисування);

6. Клочко Олена Володимирівна (1982 р.н., освіта вища, головний державний ревізор-інспектор Фастівського відділу управління податкового адміністрування, суб’єкт висування - самовисування);

7. Куцюк Віталій Іванович ( 1975 р.н., освіта вища, завідуючий ЕТЛ «Агропроменерго», суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

8. Морозов Олександр Анатолійович (1973 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

9. Присяжний Микола Григорович (1987 р.н., освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

10. Соловйов Володимир Степанович (1957 р.н., освіта вища, тимчасово не працює, суб’єкт висування - самовисування);

ОКРУГ № 4 ( села Томашівка, Ярошівка, Вишня, Кончаки, Пришивальня)

1. Бєлогубцев Віталій Олександрович (1975 р.н., освіта вища, директор Виробниче підприємство 5Bricks;

2. Єременко Оксана Мар’янівна (1972 р.н., освіта вища, бухгалтер ПП «Бриз», суб’єкт висування - Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

3. Кремсалюк Ірина Петрівна (1982 р.н., професійно-технічна, приватний підприємець, суб’єкт висування - Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

4. Савченко Володимир Леонідович (1969 р.н., освіта середня спеціальна, пенсіонер, суб’єкт висування - самовисування);

5. Хоменко Василь Володимирович (1959 р.н., освіта вища, начальник відділу Томашівської сільської ради, суб’єкт висування - Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

6. Юхименко Віра Григорівна (1965 р.н., середня спеціальна, діючий секретар Томашівської сільської ради, суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ).

ОКРУГ № 5 (села Вільне, Юрівка)

1. Браганець Вадим Сергійович (1981 р.н., освіта вища, приватний підприємець, самовисуванець);

2. Захарчук Олександр Володимирович (1988 р.н., освіта середня спеціальна, менеджер зі збуту, суб’єкт висування - самовисування);

3. Кушенко Галина Володимирівна (1965 р.н., освіта вища, директор Вільнянської гімназії, суб’єкт висування - самовисування);

4. Поярко Василь Олександрович (1971 р.н., освіта вища, директор філії ТОВ «Енергетична група», суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

5. Шістка Анатолій Володимирович (1961 р.н., освіта середня спеціальна, пенсіонер, суб’єкт висування - самовисування);

ОКРУГ № 6 (села Конопельки, Соснівка)

1. Андрійко Людмила Петрівна (1969 р.н., освіта середня спеціальна, начальник поштового відділення с.Соснівка, суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

2. Ізвєков Юрій Валентинович (1950 р.н., освіта вища, пенсіонер, суб’єкт висування - самовисування);

3. Кожухар Ірина Миколаївна (1986 р.н., освіта середня спеціальна, завідуюча ФАП с.Соснівка, суб’єкт висування - самовисування);

4. Крисан Любов Вікторівна (1967 р.н., освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, суб’єкт висування - Київська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина");

5. Ляшенко Галина Сергіївна (1959 р.н., освіта середня спеціальна, листоноша поштового відділення с.Соснівка, суб’єкт висування - Київська Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ);

6. Рабчевський Михайло Іванович (1947 р.н., освіта середня, пенсіонер, суб’єкт висування - самовисування).