Довідник безбарʼєрності: як коректно спілкуватися з різними людьми

Довідник безбарʼєрності: як коректно спілкуватися з різними людьми

  • Переглядів: 59

Вже 9 місяців через вторгнення росії наші люди травмуються та страждають ментально. У ці часи є потреба навчитися підтримувати людей, знаходити необхідні слова і коректно з ними спілкуватися. «Довідник безбар'єрності» — це гід з коректної комунікації з різними людьми. У посібнику є словник термінів та правила мови, а також поради та інструкції. Наприклад:

Про Альбом безбар'єрних рішень

Про Альбом безбар'єрних рішень

  • Переглядів: 127

Пропонуємо ознайомитись з розробленим в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської "Без бар'єрів" першим розділом Альбому безбар'єрних рішень, який присвячений доступності ганків та подвір'я. Оси посилання: https://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/albom-bezbaryernyh-rishen.-rozdil_1.pdf

Як жити, допомагати й перемагати у воєнний час?

Як жити, допомагати й перемагати у воєнний час?

  • Переглядів: 148

У тематичному розділі нашого Довідника безбар'єрності – нові поради для тих, кому найважче: сімей з дітьми, людей старшого віку та їхніх близьких, людей з інвалідністю. Отже, нова важлива інформація:    - Що робити, якщо людина із психічними порушеннями розгубилася під час повітряної тривоги? https://bit.ly/3MN4DJD - Як допомогти людині з порушеннями зору в укритті? https://bit.ly/3vEinRi - Як навчити дитину поводитися в натовпі й не загубитися? https://bit.ly/3w4EPlD   І ще понад десяток інструкцій і порад, актуальних зараз для батьків з дітьми, людей з інвалідністю, старших людей – тут: https://bit.ly/3OUmmjZ Зокрема:    Як допомогти дитині у тривожній ситуації? (https://bit.ly/3y7uA2j)   Як подбати про дитину в укритті? (https://bit.ly/3y7uuHZ)   Як діяти, якщо дитина побачила щось шокуюче й налякана? (https://bit.ly/3F9cBu2)   Як розповісти та пояснити дитині втрату рідної людини? (https://bit.ly/3vDOGQ7)   Як підтримати дитину в дорозі? (https://bit.ly/3OY75Pw)   Як перетнути кордон з дитиною до 18 років? (https://bit.ly/3OTmRuR)   Як допомогти дитині адаптуватися в тимчасовому житлі? (https://bit.ly/3vDsZjd)   Що робити, якщо ви побачили протиправні дії щодо іншої людини? (https://bit.ly/39DtVvD)   Як отримати «пакунок малюка» або грошову компенсацію за нього? (https://bit.ly/3MQhU3V)   Куди звертатися батькам дітей з важкими захворюваннями? (https://bit.ly/3LEgk56)   Як заспокоїти людину старшого віку під час обстрілів? (https://bit.ly/3KD8o2U)   Як переконати людину старшого віку спуститися в укриття? (https://bit.ly/39zaZ0V)   Як налаштувати людину старшого віку на переїзд у безпечне місце? (https://bit.ly/3s9cCc2)   Як розповісти людині старшого віку про втрату близького? (https://bit.ly/3vEkl48)   Що робити, якщо ви зустріли дезорієнтовану людину? (https://bit.ly/379CNIg)   Як і де дістати ліки людині старшого віку? (https://bit.ly/3MRuekJ)   Як отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу після евакуації? (https://bit.ly/3OTo857)   Як уберегти людину з аутизмом від сенсорного перенавантаження? (https://bit.ly/3y6vvAd)   Як батькам налаштувати на дорогу дитину з аутизмом? (https://bit.ly/3KD9agk)   Як налагодити комфортний побут дитини з аутизмом на новому місці? (https://bit.ly/3sa1gEy)   Як надати першу допомогу людині, у якої стався напад епілепсії? (https://bit.ly/3LI2KO6)    Ми сильні, коли обізнані й допомагаємо одне одному!   Ілюстраторка Ольга Дегтярьова.  

З інформаційним боєм у військовий час

З інформаційним боєм у військовий час

  • Переглядів: 186

Наш «Довідник безбар’єрності» створювався в мирні часи, щоб прибрати фізичні, психологічні й навіть мовні перепони з нашого життя. Такою перепоною, перешкодою, бар’єром тепер стала війна.

Пропонуємо прослухати освітній серіал на тему Безбар'єрність

Пропонуємо прослухати освітній серіал на тему Безбар'єрність

  • Переглядів: 197

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. У відповідь останніми роками дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах. Рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності стають важливими темами, які дискутуються та починають впливати на порядок денний. Серіал ознайомить глядачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.