Стан виконання плану заходів щодо створення безбар'єрного простору в громаді
Стан виконання плану заходів щодо створення безбар'єрного простору в громаді
"Довідник безбар'єрності" - переходьте за посиланням: https://bf.in.ua/
Міністерством економіки та Міністерством цифрової трансформації реалізовано можливість подання роботодавцем заявки на отримання компенсації за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю через портал електронних послуг ДІЯ. Послуга надається Державною службою зайнятості.
Майже в кожного є близька людина, яка боронить Україну від російської агресії або повернулася з війни. Суспільство має знати, як зустрічати їх удома, розуміти, як створити найбільш сприятливі умови, які допоможуть відновитися й розпочати цивільне життя.
Уявіть, що хтось на вулиці довго і ретельно розглядає ваші ноги або обличчя. Це неприємно і некомфортно. Такі самі відчуття можуть виникнути в людини з ампутованими кінцівками, якщо ви довго і ретельно розглядатимете її протез ГО «Безбар’єрність» разом із командою «СпівДія заради Дітей» підготувала поради, як комфортно взаємодіяти з людиною із протезом. Деталі – за посиланням Більше правил коректної взаємодії є у «Довіднику безбар’єрності» – посібнику з нової етики спілкування, створеному за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
Комфортна інтеграція військових у мирне життя починається із коректної комунікації.
Толерантність – повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Адже різноманіття – це факт і реальність, у якій ми живемо.
Дуже часто бар’єри створюють самі люди внаслідок незнання, стереотипів та упереджень. Через це виникає неправильний та незручний дизайн, дискримінаційні процедури і негативне ставлення.
Інклюзія в освіті передбачає, що за будь-яких життєвих обставин у кожної дитини має бути можливість і доступ до якісної освіти, а також підтримка з боку вчителів. Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3pXBbuj «Довідник безбар’єрності» – перший український посібник із безбар’єрної комунікації, який доступно розкриває, що таке бар’єри, стереотипи, інклюзія, залучення, недискримінація, толерантність, прийняття, доступність, гендерна рівність, правила коректної мови. У розділі «Складові безбар’єрності» можна знайти більше інформації про рівність і доступність різних категорій населення. «Довідник безбар’єрності» створено за ініціативою першої леді Олени Зеленської.
З метою виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Київській області на 2023 – 2024 роки на території Томашівської громади було зібрано інформацію кількості об’єктів спортивної інфраструктури, де можливий доступ до фізкультурно-спортивних послуг всіх груп населення, у т.ч. осіб з інвалідністю. З результатами доводимо до відома жителям громади наступну інформацію:
Як слухати, щоб підтримати людину – детальніше в Довіднику безбар’єрності