КОНЦЕПЦІЯ створення Центру надання адміністративних послуг в Томашівській сільській раді.

ПОЛОЖЕННЯ про Центр надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради.

ПОЛОЖЕННЯ про відділ організаційної роботи та документообігу Томашівської сільської ради

Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради

ГРАФІК роботи  віддалених  робочих місць  ЦНАП Томашівської сільської ради

Перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради за адресами

 

 

На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

  • Переглядів: 48

Відтепер вся необхідна інформація про життєві ситуації та держпослуги на одному сайті. Зібрали все необхідне для ВПО, людей з інвалідністю, батьків, літніх людей та шукачів роботи. Детальніше https://bf.diia.gov.ua/ Деякі матеріали в розділі Дія.Безбар'єрність присвячені питанням, яких часто немає на державних порталах. А весь контент розподілений за трьома форматами: 

Вчимося протидіяти корупції з освітніми серіалами на платформі Дія.Цифрова освіта

Вчимося протидіяти корупції з освітніми серіалами на платформі Дія.Цифрова освіта

  • Переглядів: 42

Пропонуємо переглянути освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта, щоб вміти протидіяти корупції на всіх рівнях. Дізнайтеся, до яких органів варто звертатися та на який захист мають право викривачі корупції. Викривач у законі Під час перегляду ви дізнаєтесь, як протистояти корупції, що робити, якщо стали свідком корупційних дій, а ще — хто такі викривачі та які права й гарантії захисту вони мають. Від заяви до вироку  Експерти розкажуть, коли та до кого варто звертатися, якщо стали свідком корупційного правопорушення. Також на прикладі реальної історії зрозумієте, як захиститися від корупції в органах влади.  Стоп корупція для військовослужбовців Глядачі дізнаються, що робити, щоб протистояти корупції в оборонному секторі. Також навчаться інструментів запобігання та реагування на конфлікт інтересів. Після фінального тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджуватиме набуті навички. Переглядайте 90+ освітніх серіалів безоплатно на платформі osvita.diia.gov.ua

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

  • Переглядів: 61

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність — все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим. Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Пропонуємо добірку послуг на Гіді з державних послуг, які стануть корисними для волонтерів, або тих, хто має бажання приєднатись до добрих справ: Державна реєстрація організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів: Включення до Реєстру неприбуткових організацій Витяг з Реєстру неприбуткових організацій Декларування допомоги: Подання декларації про ввезення гуманітарної допомоги Соціальна допомога:

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

  • Переглядів: 79

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Сьогодні українці вшановують пам’ять тих, хто став на захист демократичного вибору українців та вкотре дякують всім, хто бореться за це право сьогодні. Пропонуємо добірку державних послуг, якими можуть скористатися постраждалі учасники Революції Гідності, ветерани, учасники бойових дій та члени їхніх сімей. Встановлення статусу та видача/заміна посвідчень: ▪️ Учасник бойових дій https://curly.click/r/f5627 ▪️ Учасник війни https://curly.click/r/p6e7 ▪️ Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни https://curly.click/r/ac27 ▪️ Постраждалий учасник Революції Гідності https://curly.click/r/50e2 ▪️ Позбавлення статусу постраждалого учасника Революції Гідності за заявою особи https://curly.click/r/p6e2 ▪️ Нове посвідчення ветеранам війни https://curly.click/r/f2a7 Соціальна допомога: ▪️ Встановлення факту ушкодження здоров'я в АТО/ООС https://curly.click/r/h5674 ▪️ Забезпечення санаторно-курортними путівками https://curly.click/r/c735 ▪️ Послуги із психологічної реабілітації https://curly.click/r/f3b4   Матеріальна допомога: ▪️ Відшкодування витрати на поховання померлих (загиблих) https://curly.click/r/a1f4    ▪️ Відшкодування вартості проїзду https://curly.click/r/57f7 ▪️ Грошова компенсація за жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності https://curly.click/r/xd37   ▪️ Надання матеріальної допомоги киянам - учасникам АТО та членам їхніх сімей https://curly.click/r/f737  

Інформація для тих, хто бажає працювати в Україні, — на Гіді

Інформація для тих, хто бажає працювати в Україні, — на Гіді

  • Переглядів: 75

У своїй боротьбі за волю українці не одні, про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїжджають до нас особисто. Пропонуємо добірку послуг для тих, хто планує запрошення, оформлення перебування та роботи іноземців в Україні  Документи для іноземців: - Видача запрошення для в’їзду в Україну - Продовження строку перебування на території України - Видача посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом іноземних ЗМІ Необхідні дозволи: - Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства  - Зміни до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства - Продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства - Дублікат дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства - Скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства Діліться з тими, кому інформація може бути корисно. Працюємо, наближаючи нашу перемогу!

Сплачуйте штрафи з автофіксації в Дії

Сплачуйте штрафи з автофіксації в Дії

  • Переглядів: 91

З 24 лютого послуга була недоступною і тепер знову в Дії. Ви отримаєте push-сповіщення у застосунку, щойно камери зафіксують автопорушення на дорозі, та зможете оплатити штраф за кілька кліків.

Плануєте відкрити бізнес, стати юридичною особою або отримати грант на власну справу? Як це зробити, дізнавайтеся на Гіді

Плануєте відкрити бізнес, стати юридичною особою або отримати грант на власну справу? Як це зробити, дізнавайтеся на Гіді

  • Переглядів: 122

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Тому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. Пропонуємо добірку держпослуг для теперішніх і майбутніх підприємців, які допоможуть вам розпочати або продовжити власну справу. ФОП - Реєстрація ФОП - Внесення змін про ФОП Дія.City - Набуття статусу резидента Дія.City Юрособи - Створення юридичної особи (зокрема ТОВ, ТДВ, акціонерного товариства) - Витяг з ЄДР - Зміни до відомостей про юрособу в ЄДР - Реєстрація рішення про виділ юридичної особи - Реєстрація рішення про скасування рішення про припинення юридичної особи Гранти - Грант на власну справу - Грант на сад - Грант на теплицю - Грант на переробне підприємство Використовуйте самі та діліться з тими, кому ця інформація допоможе тримати економічний фронт??

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

  • Переглядів: 107

Для багатьох українців, які евакуювалися до інших міст країни, постало гостре питання: як знайти роботу на новому місці. Зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

Пенсійні послуги — на Гіді

Пенсійні послуги — на Гіді

  • Переглядів: 114

Не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати пенсійні виплати. Зробити це можна, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

  • Переглядів: 119

Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрація транспортних засобів. Зібрали добірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе.