КОНЦЕПЦІЯ створення Центру надання адміністративних послуг в Томашівській сільській раді.

ПОЛОЖЕННЯ про Центр надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради.

ПОЛОЖЕННЯ про відділ організаційної роботи та документообігу Томашівської сільської ради

Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради

ГРАФІК роботи  віддалених  робочих місць  ЦНАП Томашівської сільської ради

Перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради за адресами

 

 

Витяг про несудимість тепер у Дії

Витяг про несудимість тепер у Дії

  • Переглядів: 31

Отримати документ ви зможете онлайн у Дії. Нова послуга доступна в застосунку для всіх користувачів, які досягли 14 років.

Дія.Цифрова освіта підтримує ініціативу першої леді України

Дія.Цифрова освіта підтримує ініціативу першої леді України

  • Переглядів: 32

Платформа Дія.Цифрова освіта створена так, щоб люди з інвалідністю, люди старшого віку та інші представники маломобільних груп населення могли на рівних умовах розвивати цифрові навички. Інтерфейс платформи розроблений з чіткими, розбірливими шрифтами, високим колірним контрастом і простим макетом. Також надається альтернативний текст для зображень, субтитри для відео та аудіоописи для мультимедійного контенту. Якщо ви ще мало знаєте про таке явище, як безбар‘єрність, то на платформі Дія.Цифрова освіта доступний освітній серіал «Безбар’єрна грамотність», щоб ознайомитися з основними принципами безбар’єрності на прикладі життєвих ситуацій. Також минулого року Дія.Цифрова освіта стала учасником програми Goоglе.оrg Fellowship. У межах програми отримали грант $2 млн на розвиток цифрової освіти в Україні. Ми розробляємо вимоги щодо доступності продуктів та послуг ІКТ разом з ПРООН. Працюємо, щоб кожен міг отримати державні послуги в найзручніший спосіб!

Послуги з соціального захисту. Які сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Послуги з соціального захисту. Які сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

  • Переглядів: 66

Соціальна рівність, протидія дискримінації, дотримання прав та свобод людини — це базові потреби кожного громадянина. І держава створює доступні сервіси, щоб кожен зміг отримати підтримку в складних життєвих ситуаціях.

На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

  • Переглядів: 102

Відтепер вся необхідна інформація про життєві ситуації та держпослуги на одному сайті. Зібрали все необхідне для ВПО, людей з інвалідністю, батьків, літніх людей та шукачів роботи. Детальніше https://bf.diia.gov.ua/ Деякі матеріали в розділі Дія.Безбар'єрність присвячені питанням, яких часто немає на державних порталах. А весь контент розподілений за трьома форматами: 

Вчимося протидіяти корупції з освітніми серіалами на платформі Дія.Цифрова освіта

Вчимося протидіяти корупції з освітніми серіалами на платформі Дія.Цифрова освіта

  • Переглядів: 102

Пропонуємо переглянути освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта, щоб вміти протидіяти корупції на всіх рівнях. Дізнайтеся, до яких органів варто звертатися та на який захист мають право викривачі корупції. Викривач у законі Під час перегляду ви дізнаєтесь, як протистояти корупції, що робити, якщо стали свідком корупційних дій, а ще — хто такі викривачі та які права й гарантії захисту вони мають. Від заяви до вироку  Експерти розкажуть, коли та до кого варто звертатися, якщо стали свідком корупційного правопорушення. Також на прикладі реальної історії зрозумієте, як захиститися від корупції в органах влади.  Стоп корупція для військовослужбовців Глядачі дізнаються, що робити, щоб протистояти корупції в оборонному секторі. Також навчаться інструментів запобігання та реагування на конфлікт інтересів. Після фінального тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджуватиме набуті навички. Переглядайте 90+ освітніх серіалів безоплатно на платформі osvita.diia.gov.ua

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

  • Переглядів: 156

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність — все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим. Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Пропонуємо добірку послуг на Гіді з державних послуг, які стануть корисними для волонтерів, або тих, хто має бажання приєднатись до добрих справ: Державна реєстрація організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів: Включення до Реєстру неприбуткових організацій Витяг з Реєстру неприбуткових організацій Декларування допомоги: Подання декларації про ввезення гуманітарної допомоги Соціальна допомога:

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

  • Переглядів: 137

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи. Сьогодні українці вшановують пам’ять тих, хто став на захист демократичного вибору українців та вкотре дякують всім, хто бореться за це право сьогодні. Пропонуємо добірку державних послуг, якими можуть скористатися постраждалі учасники Революції Гідності, ветерани, учасники бойових дій та члени їхніх сімей. Встановлення статусу та видача/заміна посвідчень: ▪️ Учасник бойових дій https://curly.click/r/f5627 ▪️ Учасник війни https://curly.click/r/p6e7 ▪️ Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни https://curly.click/r/ac27 ▪️ Постраждалий учасник Революції Гідності https://curly.click/r/50e2 ▪️ Позбавлення статусу постраждалого учасника Революції Гідності за заявою особи https://curly.click/r/p6e2 ▪️ Нове посвідчення ветеранам війни https://curly.click/r/f2a7 Соціальна допомога: ▪️ Встановлення факту ушкодження здоров'я в АТО/ООС https://curly.click/r/h5674 ▪️ Забезпечення санаторно-курортними путівками https://curly.click/r/c735 ▪️ Послуги із психологічної реабілітації https://curly.click/r/f3b4   Матеріальна допомога: ▪️ Відшкодування витрати на поховання померлих (загиблих) https://curly.click/r/a1f4    ▪️ Відшкодування вартості проїзду https://curly.click/r/57f7 ▪️ Грошова компенсація за жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності https://curly.click/r/xd37   ▪️ Надання матеріальної допомоги киянам - учасникам АТО та членам їхніх сімей https://curly.click/r/f737  

Інформація для тих, хто бажає працювати в Україні, — на Гіді

Інформація для тих, хто бажає працювати в Україні, — на Гіді

  • Переглядів: 130

У своїй боротьбі за волю українці не одні, про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїжджають до нас особисто. Пропонуємо добірку послуг для тих, хто планує запрошення, оформлення перебування та роботи іноземців в Україні  Документи для іноземців: - Видача запрошення для в’їзду в Україну - Продовження строку перебування на території України - Видача посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом іноземних ЗМІ Необхідні дозволи: - Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства  - Зміни до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства - Продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства - Дублікат дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства - Скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства Діліться з тими, кому інформація може бути корисно. Працюємо, наближаючи нашу перемогу!

Сплачуйте штрафи з автофіксації в Дії

Сплачуйте штрафи з автофіксації в Дії

  • Переглядів: 143

З 24 лютого послуга була недоступною і тепер знову в Дії. Ви отримаєте push-сповіщення у застосунку, щойно камери зафіксують автопорушення на дорозі, та зможете оплатити штраф за кілька кліків.