КОНЦЕПЦІЯ створення Центру надання адміністративних послуг в Томашівській сільській раді.

ПОЛОЖЕННЯ про Центр надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради.

ПОЛОЖЕННЯ про відділ організаційної роботи та документообігу Томашівської сільської ради

Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради

ГРАФІК роботи  віддалених  робочих місць  ЦНАП Томашівської сільської ради

Перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Томашівської сільської ради за адресами

 

 

Без ксерокопій і держустанов. Допомога від держави для сімей з дітьми на порталі Дія

Без ксерокопій і держустанов. Допомога від держави для сімей з дітьми на порталі Дія

  • Переглядів: 91

Деякі категорії сімей отримуватимуть допомогу від держави на порталі Дія. Запустили 4 соціальні онлайн-сервіси. На порталі Дія доступні: -  допомога при усиновленні дитини - допомога на дитину одинокій матері або батьку -  допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною -  допомога людині з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю Раніше, щоб оформити заяву про допомогу, необхідно було збирати довідки та документи в держустановах, стояти в чергах та підтверджувати статус сімʼї довідками. Трансформуємо систему — уся інформація про вас підтягуватиметься з електронних реєстрів. Тепер, щоб отримати допомогу від держави, необхідно лише перейти на портал Дія, заповнити заяву та засвідчити її електронним підписом.   Змінюємо, щоб батьки проводили час з дітьми, а не з довідками та ксерокопіями  Послуги створено Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством соціальної політики України у співпраці з проєктом «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Бета-тест найочікуванішої послуги для підприємців Закривайте ФОП за 1 секунду на порталі Дія

Бета-тест найочікуванішої послуги для підприємців Закривайте ФОП за 1 секунду на порталі Дія

  • Переглядів: 67

Тепер не тільки відкрити, а й закрити ФОП можна буде в кілька кліків. Жодних походів до держустанов та заповнень заяв, які ще мають перевірятися держреєстратором купу часу. Набираємо тестувальників, щоб перевірити та вдосконалити сервіс за потреби. 

Видача посвідчень та призначення грошової допомоги: ветерани та члени їхніх родин зможуть отримати нові послуги в ЦНАПах

Видача посвідчень та призначення грошової допомоги: ветерани та члени їхніх родин зможуть отримати нові послуги в ЦНАПах

  • Переглядів: 133

Уряд розширив перелік обов’язкових адміністративних послуг. Відтепер учасники бойових дій, члени їхніх сімей, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також родичі загиблих захисників і захисниць зможуть звернутися до ЦНАПу у своєму населеному пункті та отримати ще більше необхідних адмінпослуг. Зокрема:

Витяг про несудимість тепер у Дії

Витяг про несудимість тепер у Дії

  • Переглядів: 89

Отримати документ ви зможете онлайн у Дії. Нова послуга доступна в застосунку для всіх користувачів, які досягли 14 років.

Дія.Цифрова освіта підтримує ініціативу першої леді України

Дія.Цифрова освіта підтримує ініціативу першої леді України

  • Переглядів: 92

Платформа Дія.Цифрова освіта створена так, щоб люди з інвалідністю, люди старшого віку та інші представники маломобільних груп населення могли на рівних умовах розвивати цифрові навички. Інтерфейс платформи розроблений з чіткими, розбірливими шрифтами, високим колірним контрастом і простим макетом. Також надається альтернативний текст для зображень, субтитри для відео та аудіоописи для мультимедійного контенту. Якщо ви ще мало знаєте про таке явище, як безбар‘єрність, то на платформі Дія.Цифрова освіта доступний освітній серіал «Безбар’єрна грамотність», щоб ознайомитися з основними принципами безбар’єрності на прикладі життєвих ситуацій. Також минулого року Дія.Цифрова освіта стала учасником програми Goоglе.оrg Fellowship. У межах програми отримали грант $2 млн на розвиток цифрової освіти в Україні. Ми розробляємо вимоги щодо доступності продуктів та послуг ІКТ разом з ПРООН. Працюємо, щоб кожен міг отримати державні послуги в найзручніший спосіб!

Послуги з соціального захисту. Які сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Послуги з соціального захисту. Які сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

  • Переглядів: 122

Соціальна рівність, протидія дискримінації, дотримання прав та свобод людини — це базові потреби кожного громадянина. І держава створює доступні сервіси, щоб кожен зміг отримати підтримку в складних життєвих ситуаціях.

На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

На порталі Дія зʼявився новий розділ Дія.Безбарʼєрність

  • Переглядів: 157

Відтепер вся необхідна інформація про життєві ситуації та держпослуги на одному сайті. Зібрали все необхідне для ВПО, людей з інвалідністю, батьків, літніх людей та шукачів роботи. Детальніше https://bf.diia.gov.ua/ Деякі матеріали в розділі Дія.Безбар'єрність присвячені питанням, яких часто немає на державних порталах. А весь контент розподілений за трьома форматами: 

Вчимося протидіяти корупції з освітніми серіалами на платформі Дія.Цифрова освіта

Вчимося протидіяти корупції з освітніми серіалами на платформі Дія.Цифрова освіта

  • Переглядів: 160

Пропонуємо переглянути освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта, щоб вміти протидіяти корупції на всіх рівнях. Дізнайтеся, до яких органів варто звертатися та на який захист мають право викривачі корупції. Викривач у законі Під час перегляду ви дізнаєтесь, як протистояти корупції, що робити, якщо стали свідком корупційних дій, а ще — хто такі викривачі та які права й гарантії захисту вони мають. Від заяви до вироку  Експерти розкажуть, коли та до кого варто звертатися, якщо стали свідком корупційного правопорушення. Також на прикладі реальної історії зрозумієте, як захиститися від корупції в органах влади.  Стоп корупція для військовослужбовців Глядачі дізнаються, що робити, щоб протистояти корупції в оборонному секторі. Також навчаться інструментів запобігання та реагування на конфлікт інтересів. Після фінального тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджуватиме набуті навички. Переглядайте 90+ освітніх серіалів безоплатно на платформі osvita.diia.gov.ua

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

  • Переглядів: 263

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється. Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність — все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим. Держава підтримує ініціативу провадження волонтерської діяльності, сприяє її розвитку та покращенню, захисту прав волонтерів, надання їм додаткових гарантій. Пропонуємо добірку послуг на Гіді з державних послуг, які стануть корисними для волонтерів, або тих, хто має бажання приєднатись до добрих справ: Державна реєстрація організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів: Включення до Реєстру неприбуткових організацій Витяг з Реєстру неприбуткових організацій Декларування допомоги: Подання декларації про ввезення гуманітарної допомоги Соціальна допомога: