ІЗ ДНЕМ СІМ’Ї!

ІЗ ДНЕМ СІМ’Ї!

  • Переглядів: 8

Немає міцніше на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім'я. Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім'я - це найвище щастя, яке може створити людина.

ІЗ ДНЕМ МАТЕРІ!

ІЗ ДНЕМ МАТЕРІ!

  • Переглядів: 21

День матері - одне з найбільш зворушливих свят року, тому що кожна людина несе в душі образ своєї мами.

Із Днем Соборності України

Із Днем Соборності України

  • Переглядів: 139

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. Ця подія стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної України.

ВІТАННЯ З БОГОЯВЛЕННЯМ ТА ХРЕЩЕННЯМ ГОСПОДНІМ!

ВІТАННЯ З БОГОЯВЛЕННЯМ ТА ХРЕЩЕННЯМ ГОСПОДНІМ!

  • Переглядів: 98

Шановна громадо, вітаю Вас усіх із великим святом – Богоявленням та Хрещенням Господнім! У цей чудовий і божественний день хочеться всім побажати миру, доброти, чесності і справедливості. Нехай диво живе у ваших серцях і дарує Вам світлу надію на прекрасне майбутнє! Зичу Вам міцного здоров'я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях! Бажаю, щоб в цей світлий день Вас оточували рідні, улюблені і близькі люди! Нехай Ваші оселі наповняться радістю, сміхом і позитивом! Любіть і цінуйте все те, що у Вас є! Зі святом!

Із Днем Енергетика!

Із Днем Енергетика!

  • Переглядів: 119

22 грудня в Україні відзначається професійне свято –  День енергетика.

Із Всесвітнім днем футболу!

Із Всесвітнім днем футболу!

  • Переглядів: 123

Щиро вітаємо футбольні команди нашої громади та вболівальників, які підтримують своїх героїв, із Всесвітнім днем футболу!