Із Днем Святого Миколая!

Із Днем Святого Миколая!

  • Переглядів: 12

Любі друзі, сьогодні, 6 грудня, ми вперше відзначаємо чарівний і довгоочікуваний день – День святого Миколая! Сьогодні Микола Чудотворець ближче до нас, як ніколи! Він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання.

З Днем працівників сільського господарства!

З Днем працівників сільського господарства!

  • Переглядів: 32

Шановні аграрії Томашівської громади, прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

ІЗ ДНЕМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ!

ІЗ ДНЕМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ!

  • Переглядів: 77

Шановні наші бійці територіальної оборони, добровольці, щиро вітаємо усіх Вас з Днем Сил територіальної оборони!

З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

  • Переглядів: 66

Шановні наші освітяни, щиро вітаю Вас та Ваші колективи з професійним святом!

ВІТАННЯ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

ВІТАННЯ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

  • Переглядів: 75

Сьогодні, 17 вересня, щиро вітаємо працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

  • Переглядів: 117

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який спортивна спільнота Київщини цьогоріч відзначає під гаслом «Незламність»,  у Фастові відбулася зустріч заступника голови Київської обласної військової адміністрації Михайла Ємця, начальника Управління молоді та спорту КОВА Сергія Тимофєєва з представниками  фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно- патріотичного виховання громад Фастівщини.  Привітали та вручили відзнаки спортсменам, тренерам та представникам спортивної галузі Фастівського регіону.   З Томашівської громади до нагороди була представлена вчитель фізичної культури Дідівщинського ліцею Козеренко Вікторія Юріївна. Брав участь у заході координатор активних парків нашої громади Андрій Авсєєв.  ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ   СПОРТСМЕНІВ, ТРЕНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ, ФАХІВЦІВ ЦІЄЇ ГАЛУЗІ! Нехай буде натхнення і подалі культивувати здоровий спосіб життя і здобувати перемоги!