Інформація про участь у профконсультаційному Вебінарі «Вибір професії:батьки + діти»

  • 367

10 лютого 2021 року фахівцями Київського обласного центру зайнятості проведено профконсультаційний вебінар на тему «Вибір професії:батьки + діти», до якого долучилися особи, що перебувають на обліку у Фастівській міськрайонний філії та зацікавилися даною темою.

Учасники отримали відповіді на актуальні питання що вибору професійного майбутнього для своїх дітей. Батькам майбутніх випускників розказали про правильний та обґрунтований вибір професії, а також яким чином визначити професійні інтереси й здібності старшокласника, щоб обрати саме ту спеціальність та побудувати успішну кар'єру.

Запропонували опрацювати разом з дітьми checklist професії та надали пам’ятку батькам випускників.

Під час вебінару ознайомили з інформацією про методи пошуку роботи та можливості працевлаштування після закінчення вищих навчальних закладів.

Учасникам презентовано офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, та «Платформe з профорієнтації та розвитку кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua/ , де можна знайти корисну інформацію та пройти тестування на визначення своїх soft skills/

Учасники вебінару висловлюють щиру подяку фахівцям Київського обласного центру зайнятості за надану корисну, цікаву та актуальну інформацію.

Фото без опису