НА КИЇВЩИНІ ПРОДОВЖАТЬ РОЗВИВАТИ ІНФРАСТРУКТУРУ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

  • 597

Цьогоріч Київщина продовжить реалізацію низки проєктів у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Загалом розвиток інфраструктури – ключова тема форуму «Україна 30». Її обговорення стартувало сьогодні, 22 лютого, і триватиме до 24 лютого.

Захід відкрив Володимир Зеленський особисто. Під час свого виступу Глава держави розповів про результати національної програми «Велике будівництво» та цілі на 2021 рік.

«Всі думали, що хороші дороги та Україна – це фантастика. Ми довели, що це може стати реальністю. Результат минулого року, незважаючи на коронакризу, – шість з половиною тисяч кілометрів доріг. З них чотири тисячі — державного значення і дві з половиною тисячі – місцевого. Коли ми вперше заявили про ці плани, їх вважали божевіллям. Сьогодні це офіційна статистика і вже історія. Тому ми не збираємось зупинятись і наша ціль на 2021-ий рік не зменшується – це чотири з половиною тисячі кілометрів державних доріг та дві тисячі кілометрів місцевих доріг», – заявив Володимир Зеленський.

Очільник Київщини Василь Володін зі свого боку нагадав про результати реалізації програми «Велике будівництво» на території області.

«Минулий рік став дуже важливим для регіону в плані відновлення інфраструктури. Ми приділили цьому питанню багато часу та ресурсів. Проте маємо досить потужні результати, адже за такий відносно невеликий період нам вдалось відремонтували 27 доріг загального користування місцевого значення, а також 131 вулицю і дорогу комунальної власності. Загалом йдеться про загальну протяжність 162 км. На цей рік також уже маємо чіткий план дій», – прокоментував Василь Володін.

Зазначимо, що форум «Україна 30» транслюється в онлайн-режимі. Долучитися до його перегляду можна тут: