Проведення інформаційного вебінару для учнів Дорогинського ЗЗСО

  • 935

«Вибір професії – крок до життєвого успіху» - тема он-лайн зустрічі фахівця з профорієнтації Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталії Веселої з учнями випускних класів Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Під час заходу розглянули формулу вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Ознайомилися з групами професій відносно предмету праці.

Школярів ознайомлено з порталом державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ , платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри, http://profi.dcz.gov.ua/. Переглянули відеоролики про професії.

Учням рекомендовано завантажити мобільний додаток «Центр професійної орієнтації» та використовувати його можливості.

Учасники дізналися про ресурси безкоштовного навчання англійській мові (он-лайн) на сайті «Lingva. Skills» https://lingva.ua/, ознайомилися з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» https://prometheus.org.ua/, який стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми та підготуватись до ЗНО . Також рекомендовано до опрацювання національну он-лайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua

Вибір професії-один найважливіших кроків у житті людини і до нього треба підходити з усією відповідальністю, зважено та свідомо.

Фото без опису