Податкова знижка: поверніть частину витрачених грошей!

  • 758

До податкової знижки включаються витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги). Копії зазначених документів (крім електронних розрахункових документів) надаються разом з податковою декларацією про майновий стан до податкового органу за місцем обліку (місцем прописки) платника податку.

Податкова знижка надається платнику податків - резиденту України, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку та резиденту - фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті. Інші особи права на податкову знижку не мають.

Право на нарахування податкової знижки можна використати лише за наслідками звітного податкового року, на наступний рік таке право не продовжується та не переноситься,.

З метою використання права на податкову знижку Декларація подається по 31 грудня (включно), наступного за звітним року.

Фото без опису