Сьогодні лунали останні дзвоники у 4-х закладах освіти.
Святкова пора у нашій громаді триває. Сьогодні лунали останні дзвоники у 4-х закладах освіти. Дітей проводжали у літо, а випускників - у подальшу життєву дорогу!
Святкова пора у нашій громаді триває. Сьогодні лунали останні дзвоники у 4-х закладах освіти. Дітей проводжали у літо, а випускників - у подальшу життєву дорогу!
Забулись пароль? Система відновлення пароля
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Вже зареєстровані? Увійти