Про оздоровлення для пільгових категорій населення

  • 646

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, ПОСТРАЖДАЛИХ ГРОМАДЯН ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗАГАЛЬНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ!

Управління соціального захисту населення Фастівської військової адміністрації інформує, що розпочато санаторно-курортне оздоровлення для пільгових категорій населення:

- для учасників АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності.

-  постраждалих громадян внаслідок Чорнобильської катастрофи.

- осіб з інвалідністю загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства.

- ветеранів війни.

 

Оздоровлення та психологічна реабілітація здійснюється для вищевказаних категорій населення відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. №1057 (зі змінами), Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням від 31 березня 2015 р. № 200 (зі змінами), Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи від 23 листопада 2016 р. № 854 (зі змінами), Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення та Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні » від 22.06.2006 № 187, Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Документи на вищезазначені послуги потрібно подавати по  територіальних громадах за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання. За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (04565) 5-40-41, а також за номером телефону (04565) 45-6-10 - відділ соціального захисту населення Томашівської сільської ради.

 

Фото без опису