На території Томашівської громади внесено зміни щодо терміну продажу алкоголю

  • 602

Сьогодні, 02 серпня,  рішенням виконавчого комітету було внесено зміни стосовно продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв на території Томашівської громади.

Раніше продаж алкогольних напоїв у закладах торгівлі  було дозволено з 09:00 години ранку до 19:00 години вечора щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Наразі дозволено продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива  на території Томашівської сільської територіальної громади  (далі – Томашівська СТГ) у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, у період з 10:00 години ранку до 19.00 години вечора щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Закладам ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) дозволено продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива  на території  Томашівської СТГ  у період з 10:00 години ранку до 22:00 години вечора у будні дні, з 10:00 години ранку до 23.00  години вечора у вихідні дні та свята.

Заборонено продаж алкогольних напоїв особам у форменому одязі з числа військовослужбовців та інших правоохоронних органів, представників добровольчих формувань, які залучені до несення служби.

Дія цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання на території Томашівської громади незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

Суб’єктам господарювання рекомендувати інформувати покупців про прийняте рішення щодо заборони реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) на території Томашівської СТГ у період з 19.00 години вечора до 10.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

 

Фото без опису