ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ!

  • 546

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Вітаємо вас із Днем знань, святом мудрості, доброти і людяності! Це той урочистий день, коли школа знову відкриває свої двері для допитливих та розумних школярів.

Тож святкова лінійка Дідівщинського ліцею знову зібрала на подвір'ї школи батьків, першачків, одинадцятикласників та педагогів.

Особлива, незабутня мить!! У когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником!

Загалом 217 учнів цьогоріч розпочнуть навчання у опорному закладі, серед них - 16 першачків!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

За чудовою традицією, першокласники отримали подарунки від голови громади Олени Пашун, старшокласників, цілували коровай та першими ступали  на шкільний поріг  під благословенням материнських рушників! 

Тож у щасливу путь!

Фото без опису