Засідання Координаційного штабу із соціальних та гуманітарних питань

  • 269

Сьогодні, 01.12.2022 року, відбулося засідання Координаційного штабу соціальних та гуманітарних питань Томашівської сільської ради.

Під час засідання розглянули питання щодо:

Стану забезпечення ВПО та вразливих категорій жителів громади продуктами харчування та засобами. В ході обговорення визначено категорії громадян, які потребують підвищеної уваги соціальних служб у зимовий період (на період блекауту). Визначено осіб, яким буде запропоновано поселення до КЗ «Центр надання соціальних послуг» Томашівської сільської ради (КЗ ЦНСП).

Обговорено стан роботи пунктів обігріву в старостинських округах та порядок роботи Пункту незламності Томашівської ТГ. Визначено завдання старостам щодо підключення в пунктах обігріву електрогенераторів для надання можливості заряджання мобільних пристроїв. Підтримання постійних запасів матеріально-технічних засобів на весь період роботи пунктів обігріву.

Забезпеченості КЗ ЦНСП продуктами харчування та матеріальними засобами для повноцінного функціонування закладу. Необхідність підключення генератора до котельні для забезпечення нормального температурного режиму в приміщеннях закладу.

Стан заключення договорів комунальними закладами про постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» до березня 2023 року. По доповіді керівників закладів - всі заходи виконуються згідно плану.

Визначено завдання старостам та керівникам закладів щодо підготовки та перевірки до експлуатації систем водопостачання у зимовий період