РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ РІШЕННЯ ЩОДО ЗМІНИ ТИПУ ТА/АБО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОГИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ТОМАШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

  • 69

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для життєдіяльності громади, на підставі рішення виконавчого комітету від 04.04.2023 р. № 06/4 “Про організацію та проведення громадського обговорення проєктів рішення Томашівської сільської ради щодо зміну типу та/або реорганізації Дорогинської гімназії Томашівської сільської ради” було проведено громадське обговорення 2-х відповідних проєктів рішень шляхом електронних консультацій з громадськістю.

Громадські обговорення були організовані Томашівською сільською радою та проходили у період з 15.04.2023 по 15.06.2023 року. Відповідне інформаційне повідомлення було оприлюднено на офіційному веб-сайті Томашівської сільської ради 05.04.2023 року.

Відповідно до п.12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань реалізації державної політики, затвердженого постановою КМУ України № 996 від 03.11.2010 року, в зв’язку з продовженням дії воєнного стану, консультації з громадськістю проводились у формі електронних консультацій із зазначенням особи та контактної інформації заявника на електронну пошту: tomash_vo@ukr.net та за адресою: с. Томашівка, вул. 30-річчя Перемоги, 9, протягом 2-х місяців з дати опублікування повідомлення про проведення громадського обговорення.

Протягом оголошеного терміну громадського обговорення на зазначену офіційну електронну пошту, а також письмово на зазначену поштову адресу не надійшло жодної  пропозиції чи зауваження від громадськості.

Відповідно до чинного законодавства (Постанова КМУ №15 від 18.01.2016 року) «за рахунок освітньої субвенції не здійснюється фінансування навчальних закладів (крім початкових шкіл та філій), кількість учнів у яких становить менше 25 осіб. У Дорогинському закладі прогнозована кількість учнів у наступному навчальному році – 21. Виконавчий комітет 05.06.2023 року, взявши до уваги результати громадського обговорення, схвалив та рекомендував до розгляду сесії ради проєкт реорганізації Дорогинського закладу у філію опорного закладу, як більш оптимальний з точки зору забезпечення якості освіти і ефективного управління закладом.

 

Інші оголошення

Всі оголошення