Інформаційне повідомлення

  • 105

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Томашівської сільської територіальної громади.

            На виконання пункту 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 та рішення Томашівської сільської ради від 18.08.2023 № 01-37-VIII «Про розробку Комплексного плану просторового розвитку території Томашівської сільської територіальної громади Фастівського району Київської області» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Томашівської сільської територіальної громади (далі – Комплексний план). Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану (далі – Робоча група).

Робоча група формується з представників Томашівської сільської територіальної громади: Томашівської сільської ради, виконавчих органів Томашівської сільської ради та старостинських округів громади, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 15 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

Вимоги до персонального складу Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану викладені в додатку 2 до рішення Томашівської сільської ради від 18.08.2023 № 01-37-VIII, а саме:

  • частка членів, що представляють Томашівську сільську раду, виконавчий комітет Томашівської сільської ради та структурні підрозділи Томашівської сільської ради, не повинна перевищувати половину складу Робочої групи плюс одна особа;
  • повинно бути забезпечено участь у Робочій групі принаймні одного представника від кожного з старостинських округів, розташованих на території Томашівської сільської територіальної громади, який не є співробітником виконавчих органів Томашівської сільської ради;
  • допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних населених пунктів Томашівської сільської територіальної громади.

Строк приймання заявок на участь у Робочій групі складає не менше як 10 робочих днів з дня оприлюдення цього повідомлення на сайті Томашівської сільської ради.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану приймаються за адресою: 08510, Київська область, Фастівський район, с. Томашівка, вул. 30-ти річчя Перемоги, буд. 9, або електронною поштою: e-mail: tomashivka_rada@ukr.net, виконавчий комітет Томашівської сільської ради за встановлено формою.

 

Фото без опису