ПРОБЛЕМИ Й ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ У ПСИХОСОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ НА КИЇВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ В ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

  • 155

Сьогодні в рамках відзначення Дня ментального здоров’я провели обласний захід «День ментального здоров’я Київщини». Його основною ідеєю став досвід Київської області від окупації до перемоги. Учасники обговорювали поточні виклики в психосоціальній сфері, з якими сьогодні стикаються надавачі й отримувачі послуг.

Голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко зазначив, що в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, КОДА  впроваджує програму «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини». ЇЇ метою є надання доступної та зрозумілої психосоціальної підтримки всім мешканцям Київщини.

«Щоб кожен зміг проаналізувати свій стан. Щоб кожен міг вчасно виявити порушення і знайти шляхи свого психологічного відновлення. Система послуг і сервісів має підтримувати кожну людину, яка потребує психологічної допомоги, але не може впоратися самостійно. Це про фахівців-друзів, які завжди поруч і підтримають!» – наголосив Руслан Кравченко.

Руслан Кравченко розповів про власний важкий емоційний досвід війни, який він пережив, починаючи з 2014 року.

«Як і більшість українців, переживав усі труднощі всередині. Тому для мене важливо, щоб мешканці Київщини знали, куди можна піти зі своїми проблемами», – поділився він.

У заході взяли участь заступники голови КОДА, регіональний координатор з питань впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Юлія Казакова, керівники Київської облради, органів самоврядування районів та громад області, представники бізнесу, міжнародні партнери та інші надавачі психосоціальних послуг населенню.

Допомогу в проведенні заходу надав соціально відповідальний бізнес – ТЦ «Домосфера» за сприяння першої благодійної галереї сучасного мистецтва «Art Ukraine Gallery».

 

Фото без опису