У Томашівській громаді відбувся Благодійний соціальний захід на підтримку ЗСУ

  • 158

Сьогодні у с. Томашівка за участю Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України відбувся Благодійний соціальний захід на підтримку наших Захисників.

Дату 19 жовтня обрали не випадково. Саме в цей день наше рідне село Томашівка відзначає свій День народження. Але вкотре – без звичних нам традицій. Цьогоріч ми вирішили підтримати та допомогти військовій частині, де проходить службу наш односельчанин – Ігор Тафєєв, котрий зараз перебуває на передовій, борячись за рідну землю, за нас з вами.

Дорогі земляки-односельчани, віримо, що в наступному році ми відзначатимемо свято села після нашої Перемоги, під мирним небом.

Безмежно дякуємо кожному та кожній, хто долучився до доброї справи, взяв участь у лотерейному розіграші, залишив свій донат, хто не один рік неупинно працює на підтримку Збройним силам України та хто сьогодні був поруч на дійстві! Вдячні за незабутні емоції артистам Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю ЗСУ!

Дякуємо нашим Захисникам та їхнім родинам за їх патріотизм, мужність, стійкість та несамовиту віру в те, що всі ми дочекаємося омріяної Перемоги і наші воїни повернуться додому до своїх рідних живими та неушкодженими.

Віримо в Збройні сили України!

СЛАВА УКРАЇНІ!