МІСТО ДОБРА

  • 61

З 20 листопада на території Міста Добра м. Чернівці, Благодійний фонд «Місто Добра» відкрив реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування.

Першочергово послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників), або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного лікування, і яких виховує один з батьків (опікунів/піклувальників).

За необхідністю Місто Добра забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпечення всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Існує можливість прийняти в центрі матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Також Місто Добра готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.

Всі послуги є безкоштовними.

 Для уточнення інформації або для додаткових питань можете писати на електронну адресу: childrenrebcentermd@gmail.com або телефонувати за +38-095-226-51-57