Про ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

  • 138

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного  університету імені Михайла Драгоманова у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» (далі – Конкурс).

Конкурс – це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до порушених прав українських дітейі молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейськихцінностей, демократичних принципів.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої, позашкільної та початкової мистецької освіти, членів дитячихі молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 17 червня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права та політології). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.

Підсумки Конкурсу підбиватимуться у вересні 2024 року з організацією відповідної виставки робіт та нагородження переможців і призерів.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: 096 036-04-15 або електронною поштою nnip@udu.edu.ua.

 

Фото без опису