У Томашівській громаді розпочато весняний двомісячник із благоустрою

  • 102

Після зимового періоду в Томашівській громаді розпочався весняний двомісячник із благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану населених пунктів громади, який триватиме до 18 травня.

Шановні жителі! Приєднуйтесь до праці та прикрашайте свої власні ділянки, адже праця не лише виховує достойних громадян країни, а й допоможе відволіктись від буремності сьогодення.

Давайте разом подбаємо, щоб наша громада була чистою та охайною. Для цього потрібно зовсім мало – не викидати/не залишати сміття в кущах, лісосмугах та ярах, на узбіччях доріг, біля річок та ставків, прибирати біля своїх домоволодінь. А також важливо укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.


   Згідно з Правил благоустрою та ч.1ст.25 Закону України «Про житлові-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами у встановленому законодавством порядку. Відсутність  договору на вивезення побутових відходів є порушенням  Законів України «Про відходи», «Про житло-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою, що тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді накладання штрафу.                                         

На території нашої громади здійснюється  вивіз сміття. Тому  не зволікайте та укладайте договір  на даний вид послуг

 0685279084.                                                                                                              

Також доводимо до вашого відому, що на території громади працюють уповноважені особи,  які мають право складати протоколи в разі не дотримання вимог чинного законодавства.

Варто пам'ятати - чистий куточок нашого краю починається з кожного!

 

Фото без опису