Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  • 37

Сьогодні, 10 червня, під головуванням сільської голови Олени Пашун відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Томашівської сільської ради.

Враховуючи кадрові зміни у структурних підрозділах Томашівської сільської ради, були прийняті рішення щодо змін персонального складу деяких комісій при виконавчому комітеті сільської ради.

Одним із питань на засіданні виконавчого комітету розглядалося: затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Томашівської сільської територіальної громади.

До уваги жителів громади!

Виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів визначено КП «Злагода».

Тариф на вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Томашівської громади не змінено і становить 25 грн / 1 мішок (об’ємом 0,0715 м³ - як цукровий мішок).

ВАЖЛИВО: Триває робота по заключенню договорів через уповноважених працівників КП «Злагода» на вивіз твердих побутових відходів.

Адреса місцезнаходження: Київська область, Фастівський район,

с. Томашівка, вул. Перемоги, 9. час роботи: з 9:00 до 17:00

Для заключення договору при собі необхідні мати:

поспорт гр. України;

ідентифікаційний код

Довідка про склад сім’ї (береться в уповноважених осіб сільської ради – старост).

 

Всім мешканцям громади потрібно заключити договори на вивіз ТПВ з КП "Злагода". Під час заключення договору буде видаватися відповідна маркувальна стяжка для сміттєвих пакетів (мішків), без якої сміття вивозитися НЕ БУДЕ.

 Також звертаємось до власників домоволодінь аби нумерація усіх будинків, з позначенням вулиці були чіткими і на видних місцях. А також наголошуємо на необхідності забезпечити безперешкодний під'їзд до будівель. Зокрема обрізання гілок дерев задля покращення швидкості доїзду екстрених рятувальних, аварійних та комунальних служб (швидкої, пожежних, поліції тощо).

Фото без опису