ІЗ ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

  • 172

Сьогодні, 15 липня 2025 року, Україна відзначає державне свято – День Української Державності – день про утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення.

Саме в цей день, як ніколи ми розуміємо силу нашої української нації, незламність духу, адже кожен справжній патріот України бореться за свободу нашої держави, за ідентичність, за збереження української мови і культури.

Зичимо всім і незламності духу, віри в нашу Перемогу, нехай кожна родина дочекається своїх Захисників і пам’ятаймо, що ми відстоюємо в цій боротьбі право на своє існування як нації.

Глибока шана і низький уклін Збройним Силам України, які ціною життя виборюють для нас нашу незалежність та мирне майбутнє!

 

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ГЕРОЯМ!

ІЗ ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

 

З повагою - сільський голова Олена Пашун

та виконавчий комітет Томашівської сільської ради

Фото без опису