2-денний семінар-тренінг з написання грантових проектів для залучення коштів у соціальні ініціативи
Визначною подією у нашій громаді став 2-денний семінар-тренінг з написання грантових проектів для залучення коштів у соціальні ініціативи, що для нашої культурно-освітянської спільноти 22-23 червня 2021 року провела Алла Новікова, досвічена експертка та громадський діяч у цій сфері. Результати перевершили наші очікування, так як відбувся не просто тренінг з написання проектів, а справжнє розширення горизонтів мислення. Діяльність БО Фонд Березані є для нас стимулом розвиватися та йти вперед! Дуже вдячні Аллі Володимирівні за відданий нам час і досвід.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04359991/943ff244e268a9ee3952731b37232fb6.jpg)