Подбаємо про своє довкілля
Сьогодні, у рамках проведення акції «Лісосмуги життя», нами до СОК «Родинний добробут» передано саджанці, які надали учасники «Екодія» задля їх висадження на території громади.
Сьогодні, у рамках проведення акції «Лісосмуги життя», нами до СОК «Родинний добробут» передано саджанці, які надали учасники «Екодія» задля їх висадження на території громади.
Забулись пароль? Система відновлення пароля
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Вже зареєстровані? Увійти