Гранти для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (МСП)

  • 51

Підтримка малих та середніх жіночих та сімейних підприємств (МСП)

Початок подання заявок: 24 квітня 2023 року

Кінцевий термін подання заявок:24 липня 2023 року

Очікувана сукупна сума: 1 500 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

Бюджет грантової заявки від 10 000 доларів США до 35 000 доларів США.

 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств (МСП), які хочуть відновити свою діяльність, розширити свій бізнес та/або розвинути нові напрямки бізнесу. Метою цього ЗПЗ є підтримка українських малих та середніх сімейних і жіночих підприємств – виробників товарів і надавачів послуг. Грантова підтримка надаватиметься на релокацію бізнесу, відкриття нового напрямку бізнесу, масштабування бізнесу на території України, вихід на міжнародні ринки. Результатом грантової діяльності має стати створення та збереження робочих місць, залучення інвестицій, нових клієнтів, збільшення продажів на внутрішньому ринку та/або іноземних ринках.

 

Програма КЕУ визначила такі пріоритетні завдання за цим ЗПЗ:

 1. підтримка економічної спроможності жіночих та сімейних МСП;

 2. підвищення операційної та виробничої ефективності жіночих та сімейних МСП;

 3. заохочення зростання та розширення жіночих та сімейних МСП, включно з експансією на зовнішні (міжнародні) ринки;

 4. розширення інтеграції в ринок праці і підприємництво жінок.

 

Програма КЕУ передбачає, що в рамках грантового проекту за цим ЗПЗ будуть реалізовані наступні заходи (перелік не вичерпний):

  • запровадження інноваційних рішень у бізнес-процеси задля збільшення обсягів виробництва та продажів або підвищення ефективності бізнесу;
  • розширення асортименту виробленої продукції або наданих послуг, що дозволить бізнесу стати диверсифікованим та сталим;
  • відкриття нового напрямку в рамках існуючого бізнесу; 
  • розбудова експортного потенціалу бізнесу;
  • впровадження заходів для просування продукції, у тому числі інструментів цифрового та контент-маркетингу задля покращення обізнаності про бізнес та залучення клієнтів.

 

В рамках цього ЗПЗ не розглядатимуться грантові заявки від бізнесів, основна діяльність яких передбачає перепродаж товарів і послуг. Цей ЗПЗ, включно з інструкціями та деталями щодо заповнення заявки та шаблонами, доступний у форматі Word за посиланням на сторінці  https://www.prostir.ua/?grants=zpz-2023-033-hranty-dlya-malyh-ta-serednih-zhinochyh-ta-simejnyh-pidpryjemstv-msp

 

Процес подання заявок відбуватиметься в один етап. Заявники повинні подати заповнену грантову заявку (Додаток А) та деталізований бюджет гранту (Додаток B). 

Прийом заявок триватиме до 24 липня 2023 року. Програма розглядатиме  заявки у три етапи: заявки подані до 19 травня; до 16 червня та до 24 липня 2023 року.

Гранти надаватимуться та реалізовуватимуться відповідно до правил USAID та нормативних документів уряду США, які регулюють надання грантів за контрактами, а також згідно із внутрішніми політиками та процедурами управління грантами Програми.

Заявки приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE.