Вітання з Днем села Томашівка

  • 221

Шановні жителі села Томашівка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села.

 

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю вас з нагоди Дня села Томашівка!

Нехай в цей світлий день на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов'ю, щирістю і всепрощенням, і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, але я дякую всім мешканцям села Томашівка за людяність та патріотизм до свого рідного краю.

В цей день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

 

З ДНЕМ СЕЛА ВАС, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

 

 

З повагою –

сільський голова                           Олена Пашун

 

Фото без опису

 

Інші привітання

Всі привітання